В ЧОРНОМОРСЬКУ ВІДКРИЛАСЬ XXII ВСЕУКРАЇНСЬКА СПАРТАКІАДА СЕРЕД РЕГІОНАЛЬНИХ ЗБІРНИХ КОМАНД ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ ТА ПОСАДОВИХ ОСІБ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

21 вересня 2021 року в м. Чорноморськ на стадіоні «Шкільний» урочисто відкрили XXII Всеукраїнську спартакіаду серед регіональних збірних команд державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування. У спартакіаді приймають участь команди із 17 областей України, в тому числі збірна команда Одеської області. Посадовці змагаються в 5 видах спорту: волейбол, футзал, настільний теніс, шахи, шахмати.

В церемонії відкриття спартакіади прийняли участь почесні гості – міський голова Василь Гуляєв, заступник голови Одеської обласної ради Олександр Урбанський, начальник управління фізичної культури і спорту Одеської обласної державної адміністрації Валентина Кольчак, заступник голови ЦР ФСТ «Спартак» Володимир Тібабішев, заступники міського голови, керівники профспілкових організацій, інші офіційні особи.

Узнавайте обо всём первыми, наш telegram канал : https://t.me/kratkoinfo

Почесні гості привітали учасників спартакіади. Представниця Міністерства молоді та спорту України зачитала привітання Міністра молоді та спорту України Вадима Гутцайта, начальник управління фізичної культури і спорту Одеської обласної державної адміністрації Валентина Кольчак привітала учасників змагань від голови Одеської обласної державної адміністрації Сергія Гриневецького. З вітальним словом до присутніх звернувся міський голова Василь Гуляєв. На згадку про місто учасники спартакіади отримали пам’ятні подарунки. Заступник голови Одеської обласної ради Олександр Урбанський привітав присутніх та побажав учасникам змагань вдалих стартів. Заступник голови ЦР ФСТ «Спартак» Володимир Тібабішев звернувся до присутніх, подякував міському голові та виконавчому комітету Чорноморської міської ради за співпрацю та вручив відзнаку Міністерства молоді та спорту України «Знак пошани» начальнику відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Чорноморської міської ради Світлані Фурсовій.

Всеукраїнську спартакіаду державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування Чорноморськ приймає вперше, в попередні роки вона проводилась в м. Ужгород.

Спартакіада в Чорноморську триватиме до 25 вересня 2021, цього дня відбудуться фінальні ігри. Урочисте закриття спартакіади відбудеться в суботу, 25 вересня о 12.00 на стадіоні «Шкільний».