ЦЕРЕМОНІЯ ВРУЧЕННЯ ПОСВІДЧЕНЬ «СТИПЕНДІАТ МІСЬКОГО ГОЛОВИ» ТА ВІДКРИТТЯ ПЕРШОСТІ МІСТА З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ «ЧОРНОМОРСЬКА ВЕРСТА»

17  квітня  2021 року  о 10.00  на стадіоні  ЗОШ №7 відбулася церемонія вручення посвідчень «Стипендіат міського голови» видатним спортсменам нашого міста за досягнуті успіхи за результатами 2020 року та відкриття Першості міста з легкої атлетики «Чорноморська верста». Ці спортивні заходи були присвячені 48-ій річниці м. Чорноморська. На церемонії були присутні Чорноморський міський голова Василь Гуляєв, секретар Чорноморської міської ради Олена Шолар, начальник управління  фізичної культури і спорту Одеської обласної державної адміністрації Валентина Кольчак, заступники міського голови, депутати міської ради, тренери та представники спортивної спільноти.

Узнавайте обо всём первыми, наш telegram канал : https://t.me/kratkoinfo

Міський голова Василь Гуляєв привітав спортсменів та тренерів зі святом —  Днем народження міста — та побажав наступних успіхів в отриманні нагород та заохочень. Спортивні досягнення спортсменів міста вже стали справжньою візитною карткою Чорноморська,  як в Україні, так і в Європі та Світі. Слід зазначити, що, завдяки плідній співпраці депутатського корпусу та виконавчого комітету Чорноморської міської ради, в  цьому році кількість стипендіатів збільшилась на 5 спортсменів, а також зросла загальна сума  стипендій, які спортсмени будуть отримувати щомісяця.

Начальник управління  фізичної культури і спорту Одеської обласної державної адміністрації Валентина Кольчак  привітала всіх спортсменів  із  відкриттям  Першості міста з легкої атлетики «Чорноморська верста», яка традиційно проводиться до Дня міста, побажала сьогоднішнім стипендіатам подальших спортивних успіхів та перемог, не зупинятися на досягнутому, постійно підвищувати свою спортивну майстерність та прагнути до Олімпійських висот.

За високі досягнення у спорті посвідчення на отримання щомісячної стипендії у 2021 році були вручені спортсменам:

 • Риловій Софії – спортсменці з волейболу пляжного, члену національної збірної України.  Софії також вручили посвідчення «Майстер спорту України з волейболу пляжного», норматив якого вона виконала у 2020 році. Грошову винагороду вручили і тренеру  — Василині Дедковій.
 • Седюк Єві — спортсменці з волейболу пляжного, члену національної збірної України. Єва теж стала володаркою посвідчення «Майстер спорту України з волейболу пляжного», норматив якого вона виконала у 2020 році. Грошову винагороду  за підготовку спортсменки отримала тренер  — Тетяна Сухіна..
 • Романюк Дар’ї — спортсменці з волейболу пляжного, кандидату в Майстри спорту України, кандидату до складу національної збірної України (тренер – Тетяна Сухіна.
 • Пересуньку Павлу — спортсмену з легкої атлетики, який має перший спортивний розряд, є членом національної збірної команди України.  Грошова винагорода була вручена тренеру – Миколі Малютіну.
 • Федорову Ярославу – спортсмену з карате, Майстру спорту України, члену національної збірної команди України. Грошову винагороду отримав тренер – Олександр Тонкошкур.
 • Бондар Христині – спортсменці з бойового самбо, Майстру спорту України, члену національної збірної команди України.
 • Гризловій Софії – спортсменці з шахів, Майстру спорту України, кандидату до складу національної збірної команди України. Нагороджений тренер  Вадим Білий, який теж отримав грошову винагороду.
 • Запорожченко Галині – спортсменці з карате, кандидату у Майстри спорту України, кандидату до складу національної збірної команди України (тренер – Олександр Тонкошкур).
 • Івановій Аліні – спортсменці з ушу, яка має перший спортивний розряд, входить до резервного складу національної збірної команди України. Грошова винагорода була вручена тренеру – Сергію Романюку.
 •  Павлюк Дар’ї – спортсменці з веслування на байдарках і каноє, яка має перший спортивний розряд. Тренер  Дмитро Єфімов теж був відзначений грошовою винагородою.
 • Парфьонову Максиму – спортсмену з бойового самбо, кандидату в Майстри спорту України, який входить до резерву національної збірної команди України.  Грошова винагорода була вручена тренеру – Максиму Оксенюку.
 • Шепелєву Владиславу – спортсмену з легкої атлетики , Майстру спорту України, члену національної збірної команди України. Грошову винагороду отримав  тренер – Сергій Полінков.
 • Штипуляк Ії – спортсменці з легкої атлетики, яка має другий спортивний розряд, входить до резерву національної збірної команди України (тренер — Микола Малютін).
 • Опрі Христині  — спортсменці з художньої гімнастики, Майстру спорту України, члену національної збірної команди, яка  перебуває зараз у м. Києві, де навчається та готується до міжнародних змагань під керівництвом Альбіни Дерюгіної. Грошова винагорода була вручена заслуженому  тренеру України з художньої гімнастики — Інзі Ковальчук, яка виховала стипендіатку.
 • Чечельницькій Анні — спортсменці з волейболу пляжного, кандидату в майстри спорту України, кандидату до національної збірної команди України.

Після вручення посвідчень спортсменам — стипендіатам та сертифікатів тренерам   міський голова Василь Гуляєв дав старт першим змаганням літнього легкоатлетичного сезону  та оголосив їх відкритими!