НАРАДА З ПИТАННЯ РЕМОНТУ ВУЛИЦІ ТРАНСПОРТНОЇ

Чергова зустріч міського голови Василя Гуляєва з керівниками підприємств щодо ремонту вулиці Транспортної відбулася 23 лютого. Дана проблематика з кожним днем зростає, і теоретичне бачення її вирішення вкрай терміново необхідно переводити в практичну площину. Саме про конкретні дії та можливість кожного підприємства взяти часткову участь у ремонті дороги йшла мова.

Найголовнішою проблемою сьогодні є співучасть у цьому проєкті державних підприємств – «АМПУ» та «Морський торговельний порт «Чорноморськ»,  у фінансових планах яких не передбачені такі витрати. Хоча одними із основних користувачів даної дороги є саме ці підприємства та їх клієнти, які великовантажною технікою безпосередньо руйнують дорожнє покриття.

Узнавайте обо всём первыми, наш telegram канал : https://t.me/kratkoinfo

Продовжувати експлуатувати дану дорогу не виявляється можливим через її незадовільний технічний стан, тому, якщо упродовж місяця рішення не буде знайдене, і не розпочнуться ремонтні роботи, на розгляд  виконавчого комітету буде винесене питання про встановлення дорожніх  знаків, що обмежують рух великотоннажного транспорту. Відповідний проєкт рішення міський голова доручив розробити для внесення в порядок денний виконкому, що відбудеться 25 березня.