ОТРИМАННЯ ДІТЬМИ-СИРОТАМИ СЕРТИФІКАТІВ НА ПРИДБАННЯ ЖИТЛА

Питання підвищення рівня життя населення, а особливо дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа є одним із пріоритетних завдань нашої держави.

01 червня 2020 року вступила у дію постанова Кабінету Міністрів України №515, відповідно до якої діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, особи з їх числа мають право на придбання житла або отримання грошової компенсації за рахунок держаної субвенції. На виконання даної постанови у м. Чорноморську розпорядженням міського голови від 23 липня 2020 року  № 144 було створено міську комісію щодо забезпечення житлом у 2020 році дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб  з їх числа.

На засіданні комісії були розглянуті 26 заяв з пакетами документів дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та  осіб з їх числа. На наступному етапі документи направили на розгляд обласної комісії.

Узнавайте обо всём первыми, наш telegram канал : https://t.me/kratkoinfo

Відповідно до розподілу субвенцій, затвердженого розпорядженням голови Одеської обласної державної адміністрації, м. Чорноморськ отримав кошти у сумі 1 539 460 грн на чотири особи з числа дітей-сиріт, що перебували на квартирному обліку першими у черзі.

Окрім того, з міського бюджету додатково усім особам даної категорії перераховано на особисті рахунки по 187500 грн.

12 січня міський голова Василь ГУЛЯЄВ вручив сертифікати на 572 365 грн для придбання житлового приміщення Сергію Луценку, Андрію Яценку, Інні Панковій  та Дарії Вінер. Отримувачі сертифікатів  мають право використати свої кошти на придбання житла протягом року. Дехто з них вже обрав собі нові оселі і знаходиться на етапі оформлення документів.

Під час зустрічі Василь Олександрович висловив сподівання, що така практика — придбання житла для дітей-сиріт – буде продовжена  і в наступному році, адже кількість дітей та осіб даної категорії на квартирному обліку, на жаль, з кожним роком  зростає, і проблема у забезпеченні їх власним та соціальним житлом є дуже актуальною на сьогодні. Також міський голова запропоновував профільним спеціалістам вирішити питання надання матеріальної допомоги на придбання речей першої необхідності в нове житло.