ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

11 січня в актовій залі виконавчого комітету відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області під головуванням міського голови Василя Гуляєва.

Одноголосно комісія ухвалила рішення щодо неухильного виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби  COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», контролю за дотриманням умов самоізоляції особами з підтвердженими випадками COVID-19 та контактними особами.

До порядку денного також були включені питання готовності об’єктів комунального та дорожнього господарства міста до роботи в зимових умовах та виконання заходів щодо своєчасного реагування на небезпечні події та надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру, що характерні для зимового періоду.

Узнавайте обо всём первыми, наш telegram канал : https://t.me/kratkoinfo

Заступник директора «Лабораторний центр МОЗ України на ВТ  запропонувала розглянути питання щодо створення постійної комісії з перевірки дотримання протиепідемічних заходів на території Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області. Дане питання вирішили доопрацювати та включити затвердження особистого складу комісії  в порядок денний наступного засідання.