Одеські копи зганьбилися на всю країну, ховаючи по кишеням чужі речі під час обшуку

В Одесі камера спостереження зафіксувала, як група поліцейських під час обшуку фірми «ДЕС-ГРУП» вкрала скотч, кусачки, набір шестигранників та печиво.

Відомо, що обшук проводився 20 січня 2020 року, у фірмі яка спеціалізується з виготовлення охоронних пломб. На цьому підприємстві працевлаштовані люди з обмеженими можливостями, незрячі. У приміщенні була встановлена камера спостереження.

Подписывайтесь на наш телеграмм-канал : https://t.me/kratkoinfo

На відео показаний фрагмент діалогу поліцейських про те, що вони хочуть потягти з підприємства. Так працівники втратили скотч, кусачки і набір шестигранників. Дивом не забрали  чайник і колонку.

У поліції Одеської області підтвердили, що учасники події на відео – дійсно поліцейські.

Цей ганебний вчинок паплюжить честь та гідність тих поліцейських, які щодня стоять на варті закону і порядку,  іноді ризикуючи життям. Керівництво поліції зацікавлене у тому, щоб в правоохоронних органах служили люди, які є взірцем честі та гідності, та не має наміру приховувати негідні діі подібних працівників.  Зараз за вказаним фактом призначено службове розслідування, матеріали якого будуть передані до ДБР для надання правової оцінки. На період проведення перевірки поліцейські відсторонені від виконання службових обов‘язків”, – йдеться в повідомленні.

Інформація взята з : http://vybir.media/odeski-kopy-zganbylysya-na-vsyu-krayinu-hovayuchy-po-kyshenyam-chuzhi-rechi-pid-chas-obshuku-video/